YMX-LCD405W 405W 3xType-C and 2xUSB GaN Smart Digital Display Multi-Function Charger, AU Plug, EU Plug, UK Plug, US Plug
SKU: EDA009284901A
Rp 680.000,00 IDR
The 5W power is great for use in the home whether you want to listen to music after a long day at work or watch a film on your laptop. With its practical integrated strap, you can attach the speaker to a backpack and take it to the park on a sunny spring day.
Plug: AU Plug
In stock
Pay with
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
Your transaction is protected with advanced security measures to keep your information confidential
Estimated delivery between May 16 and May 20.
In stock and ready to ship
Delivered to Los Angeles, CA : Apr 14th - 23rd
30 days satisfaction guarantee
Price Match
Multibuy Discounts
Planning to purchase multiple electrical appliances or household electronics?
Visit our Multibuy Discounts page for full details and to request your tailored quote today.
Finance
We've partnered up with Dopple!
Why use Dopple?
  • Clear application process
  • Friendly UK support team
  • For Baskets Big and Small
  • More Choice
How does it work?
  • Add your purchase to cart
  • Select Dopple at the checkout
  • Complete Dopple application
  • Compare any available finance options
Delivery Information
The standard delivery from Monday to Friday is FREE
Flexible Delivery
- We deliver seven days a week
- For weekend deliveries, orders need to be placed by 14:30 on Friday.
Rp 680.000,00 IDR
Choose option
Plug: AU Plug
  • AU Plug
  • EU Plug
  • UK Plug
  • US Plug
Fast delivery
Security & Privacy
We protect your privacy and keep your personal details safe and secure.
1. Input: AC 110-240V, 50/60Hz
2. Type-C1/C2 Output: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, 28V/5A
3. USB Output: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/3A, 20V/1.5A
4. Total Output Power: 65W + 50W + 15W
7. Gallium Nitride Chip: Low-temperature fast charging, smaller, stronger, and more stable.
9. It can quickly charge laptops, tablets, mobile phones, etc.
Specification:
Package Weight
One Package Weight 0.50kgs / 1.11lb
One Package Size 19cm * 9cm * 9cm / 7.48inch * 3.54inch * 3.54inch
Qty per Carton 48
Carton Weight 25.00kgs / 55.12lb
Carton Size 59cm * 38cm * 38cm / 23.23inch * 14.96inch * 14.96inch
Loading Container 20GP: 313 cartons * 48 pcs = 15024 pcs
40HQ: 726 cartons * 48 pcs = 34848 pcs
Key Features
  • NQ4 AI Gen3 Processor with 128 neural networks
  • 4K AI Upscaling Pro for sharper detail
  • OLED HDR+ for breathtaking brightness and depth
  • AI Motion Enhancer Pro for smooth, clear action
  • Dolby Atmos® immersive surround sound
  • Ultra-slim LaserSlim design with minimal bezels
  • Object Tracking Sound for realistic sound placement
  • Motion Xcelerator 144Hz with VRR/4K@120Hz support